Maja Wyborska

Resonant Healing Coach, trenerka empatycznej komunikacji; wspiera w pracy nad ulepszaniem relacji w biznesie i rodzinie, prowadzi warsztaty i spotkania o efektywnej i empatycznej komunikacji, wspiera kobiety w rozwoju i podejmowaniu zmian w życiu, pomaga parom w poszukiwaniu wspólnego języka. Najwięcej wartości widzi we wspieraniu organizacji i firm, bo zmiany tam zachodzące mają szansę wpływać na codzienność pracowników zarówno w miejscu pracy jak i w ich relacjach z najbliższymi,  a przez to zmieniać realnie  świat wokół nas.

.Z wykształcenia jest ekonomistką, ukończyła studia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Studiowała też na Swinburne University w Melbourne, Australia oraz Kingston University w Londynie w Anglii. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej.

Ponad 13 lat pracowała w biznesie w międzynarodowych korporacjach.

Kobieta, Mama trójki cudownych i absorbujących dzieci, Żona wciąż zakochana po uszy w swoim mężu.

Jej praca bazuje na NVC i neurobiologii. Wierzy, że świat można ulepszać małymi krokami poprzez pracę nad relacjami, zarówno w sferze prywatnej jak i w biznesie.

Pracuje stacjonarnie oraz zdalnie.

Dlaczego robię to, co robię

Zmieniłam swoje życie wywracając je do góry nogami po to, by mieć z niego pełną satysfakcję i po każdym dniu być w stanie powiedzieć, że było warto!

Praca w korporacji, przy dużych inwestycjach dawała mi co prawda namiastkę satysfakcji, ale nie dawała mi pełni szczęścia. Wiedziałam, że radość i spełnienie przynosi mi pomaganie innym i bycie z ludźmi, z ich problemami w “zwyczajnym” szarym życiu.

I tak podjęłam decyzję o zmianie, by dzielić się tym, co działa w moim życiu w relacjach z dziećmi, mężem, rodziną, przyjaciółmi oraz w relacjach biznesowych.

Chcę, by moja praca miała autentyczny i pozytywny wpływ na innych. Podejmuję się tylko tych zadań, które, według mojego odczucia, tworzą lepszy świat. I tego sobie i nam wszystkim życzę.

Bądźmy w kontakcie!

11 + 11 =

Adres:

Kazimierzowska 43/92,
02-572 Warszawa

Kontakt

tel. 503 111 670
kontakt@empathiclife.pl

Napisz do mnie

jeśli chcesz wsparcia w zmianie swojego życia i relacji w zgodzie z tym, do czego ciągnie Cię serce.